SPORTOVNÍ GYMNASTIKA TJ SOKOL KOLÍN

Smaller Default Larger
 
Bauerfeindova Nela 2

Bauerfeindová Nela

Ročník: 2001

Výkonostní stupeň: Žákyně A

Závodní kategorie: Kadetky

Trenér: MUDr. Rosemarie Taftlová

Voglova Eliska 1

Voglová Eliška

Ročník: 2001

Výkonostní stupeň: Mladší žákyně

Závodní kategorie: Juniorky B

Trenér: Petr Rožánek

 Zofie Rozankova 15

Rožánková Žofie

Ročník: 2003

Výkonostní stupeň: Starší žákyně

Závodní kategorie: Žákyně A

Trenér: Petr Rožánek

Klara Benesova 15

Benešová Klára 

Ročník: 2004

Výkonostní stupeň: Starší žákyně

Závodní kategorie: Žákyně A

Trenér: MUDr. Rosemarie Taftlová

 Adela Cenkerova 15

Cenkerová Adéla

Ročník: 2004

Výkonostní stupeň: Mladší žákyně

Závodní kategorie: Starší žákyně

Trenér: Petr Rožánek 

  Lucie Loumanova 15

Loumanová Lucie

Ročník: 2004

Výkonostní stupeň: Mladší žákyně

Závodní kategorie: Starší žákyně

Trenér: MUDr. Rosemarie Taftlová

Emma Zateckova 15

Žatečková Ema

Ročník: 2004

Výkonostní stupeň: Mladší žákyně

Závodní kategorie: Starší žákyně

Trenér:Petr Rožánek 

Veronika Rejfkova 15

Reifková Veronika

Ročník: 2005

Výkonostní stupeň: Mladší žákyně

Závodní kategorie: Starší žákyně

Trenér: Petr Rožánek 

 Klimesova Justyna 15

Klimešová Justýna Ella

Ročník: 2006

Výkonostní stupeň: Starší žákyně

Závodní kategorie: Starší žákyně

Trenér: MUDr. Rosemarie Taftlová

 Barbora Vondrackova 15

Vondráčková Barbora

Ročník: 2006

Výkonostní stupeň: 

Závodní kategorie: Mladší žákyně

Trenér: Vondráček, Marešová, Prokůpková

 Anna Brichova 15

Brichová Anna Marie

Ročník: 2006

Výkonostní stupeň: 

Závodní kategorie: Mladší žákyně

Trenér: Vondráček, Marešová, Prokůpková

 Adela Hiclova 15  

Hiclová Adéla

Ročník: 2006

Výkonostní stupeň: 

Závodní kategorie: Mladší žákyně

Trenér: Vondráček, Marešová, Prokůpková

 

 Lucie Maresova 15

Marešová Lucie

Ročník: 2007

Výkonostní stupeň: 

Závodní kategorie: Mladší žákyně

Trenér: Vondráček, Marešová, Prokůpková

 Tereza Hronova 15

 

Hronová Tereza

Ročník: 2007

Výkonostní stupeň: 

Závodní kategorie: Mladší žákyně

Trenér: Vondráček, Marešová, Prokůpková

 Laura Netykova 15

Netyková Laura

Ročník: 2007

Výkonostní stupeň: 

Závodní kategorie: Mladší žákyně

Trenér: Vondráček, Marešová, Prokůpková

 Agata Malkova 15

Málková Agáta

Ročník: 2008

Výkonostní stupeň: 

Závodní kategorie: Mladší žákyně

Trenér: Šedinová, Ramšáková

 Hejduskova Petra 15

Hejdušková Petra

Ročník: 

Výkonostní stupeň: 

Závodní kategorie: Mladší žákyně

Trenér: Šedinová, Ramšáková

 Apolena Trmikova 15

Trmíková Apolena

Ročník: 

Výkonostní stupeň: 

Závodní kategorie: Mladší žákyně

Trenér: Šedinová, Ramšáková

 Amalie Vachtova 15

Vachtová Amálie

Ročník: 

Výkonostní stupeň: 

Závodní kategorie: Mladší žákyně

Trenér: Šedinová, Ramšáková

 Adela Pudlova 15

Pudlová Adéla

Ročník: 

Výkonostní stupeň: 

Závodní kategorie: Mladší žákyně

Trenér: Šedinová, Ramšáková