SPORTOVNÍ GYMNASTIKA TJ SOKOL KOLÍN

Smaller Default Larger

Trenéři

Nejtková Blanka

MUDr. Taftlová Rosemarie

Rožánek Petr

Prokůpková Vratislava

Bartošová Andrea

Vondráček Jan

Marešová Pavlína

Šedinová Simona

Ramšáková Renata

Voglová Marie

Reifková Ilona

Zachová Kamila 

 

Závodnice

 
Bauerfeindova Nela 2

Bauerfeindová Nela

Ročník: 2001

Výkonostní stupeň: Žákyně A

Závodní kategorie: Kadetky

Trenér: MUDr. Rosemarie Taftlová

Voglova Eliska 1

Voglová Eliška

Ročník: 2001

Výkonostní stupeň: Mladší žákyně

Závodní kategorie: Juniorky B

Trenér: Petr Rožánek

 Zofie Rozankova 15

Rožánková Žofie

Ročník: 2003

Výkonostní stupeň: Starší žákyně

Závodní kategorie: Žákyně A

Trenér: Petr Rožánek

Klara Benesova 15

Benešová Klára 

Ročník: 2004

Výkonostní stupeň: Starší žákyně

Závodní kategorie: Žákyně A

Trenér: MUDr. Rosemarie Taftlová

 Adela Cenkerova 15

Cenkerová Adéla

Ročník: 2004

Výkonostní stupeň: Mladší žákyně

Závodní kategorie: Starší žákyně

Trenér: Petr Rožánek 

  Lucie Loumanova 15

Loumanová Lucie

Ročník: 2004

Výkonostní stupeň: Mladší žákyně

Závodní kategorie: Starší žákyně

Trenér: MUDr. Rosemarie Taftlová

Emma Zateckova 15

Žatečková Ema

Ročník: 2004

Výkonostní stupeň: Mladší žákyně

Závodní kategorie: Starší žákyně

Trenér:Petr Rožánek 

Veronika Rejfkova 15

Reifková Veronika

Ročník: 2005

Výkonostní stupeň: Mladší žákyně

Závodní kategorie: Starší žákyně

Trenér: Petr Rožánek 

 Klimesova Justyna 15

Klimešová Justýna Ella

Ročník: 2006

Výkonostní stupeň: Starší žákyně

Závodní kategorie: Starší žákyně

Trenér: MUDr. Rosemarie Taftlová

 Barbora Vondrackova 15

Vondráčková Barbora

Ročník: 2006

Výkonostní stupeň: 

Závodní kategorie: Mladší žákyně

Trenér: Vondráček, Marešová, Prokůpková

 Anna Brichova 15

Brichová Anna Marie

Ročník: 2006

Výkonostní stupeň: 

Závodní kategorie: Mladší žákyně

Trenér: Vondráček, Marešová, Prokůpková

 Adela Hiclova 15  

Hiclová Adéla

Ročník: 2006

Výkonostní stupeň: 

Závodní kategorie: Mladší žákyně

Trenér: Vondráček, Marešová, Prokůpková

 

 Lucie Maresova 15

Marešová Lucie

Ročník: 2007

Výkonostní stupeň: 

Závodní kategorie: Mladší žákyně

Trenér: Vondráček, Marešová, Prokůpková

 Tereza Hronova 15

 

Hronová Tereza

Ročník: 2007

Výkonostní stupeň: 

Závodní kategorie: Mladší žákyně

Trenér: Vondráček, Marešová, Prokůpková

 Laura Netykova 15

Netyková Laura

Ročník: 2007

Výkonostní stupeň: 

Závodní kategorie: Mladší žákyně

Trenér: Vondráček, Marešová, Prokůpková

 Agata Malkova 15

Málková Agáta

Ročník: 2008

Výkonostní stupeň: 

Závodní kategorie: Mladší žákyně

Trenér: Šedinová, Ramšáková

 Hejduskova Petra 15

Hejdušková Petra

Ročník: 

Výkonostní stupeň: 

Závodní kategorie: Mladší žákyně

Trenér: Šedinová, Ramšáková

 Apolena Trmikova 15

Trmíková Apolena

Ročník: 

Výkonostní stupeň: 

Závodní kategorie: Mladší žákyně

Trenér: Šedinová, Ramšáková

 Amalie Vachtova 15

Vachtová Amálie

Ročník: 

Výkonostní stupeň: 

Závodní kategorie: Mladší žákyně

Trenér: Šedinová, Ramšáková

 Adela Pudlova 15

Pudlová Adéla

Ročník: 

Výkonostní stupeň: 

Závodní kategorie: Mladší žákyně

Trenér: Šedinová, Ramšáková

       
       
       

 

 

Podkategorie