SPORTOVNÍ GYMNASTIKA TJ SOKOL KOLÍN

  • 1426740_717243321667846_259148395909611750_n.jpg
  • DSC_0271.jpg
  • DSC_2534_Ka.jpg
  • P1390370.jpg
Smaller Default Larger

Mistrovství ČR Znojmo a Čerti s andělem

Danielka reprezentovala Kolín na Mistrovstí ČR ve ZnojměMistrovství ČR Znojmo - tohoto závodu se z kolínského oddílu účastnila Danielka S. v kategorii VS2A.  
Ve vysoké konkurenci (bohužel po nezdaru na kladině) přesto obsadila velmi pěkné 41.místo. Podstatné však pro ní jsou načerpané zkušenosti z takto velkého závodu, kam se Danielka ve své kategorii z našeho oddílu probojovala jako jediná.

Moc gratulujeme a přejeme hodně úspěchů do dalšího gymnastického počínaní!!!!! 


 

V tu samou dobu bojovala i 4 naše družstva o medaile na závodech Čerti s Kolínská výprava na závodech Čerti s andělemandělem v Praze. Zvláštností tohoto závodu pak je, že předvést své sestavy musí i trenéři jednotlivých družstev. V našem případě jako trenérky vystoupily Renata Ramšáková a Dagmar Malá, kdy obě předvedly výkony na plný počet bodů.


V závodě družstev pak družstvo starších děvčat ve složení Adélka P., Emily K. Lucie M a Tereza H. celý závod ovládlo a odvezlo si zlaté medaile.
V závodě mladších žákyň družstvo ve složení Ellen H., Anita K. Linda Č a Karolína M., obsadilo ve velké konkurenci pěkné čtvrté místo, další družstvo ve složení Irena L., Petra N. a Agáta K. skončilo šesté, a nakonec družsvo ve složení Karolína V., Petra H. a Lily K. skončilo na 12.místě.

V závodě jednotlivkyň pak ve starších dívkách obsadila 1. místo Emily K.

Bylo to pěkné zakončení sezóny - všem děvčatům gratulujeme a těšíme se po prázdninách.